Депутати облради підтримали зміни до обласного бюджету, ініційовані головою ОДА

, Олена Сідорова

01319Депутати обласної ради підтримали зміни до головного фінансового документа області, ініційовані головою облдержадміністрації Сергієм Кузьменком сьогодні, 10 листопада, повідомляють в облдержадміністрації.

Перед початком засідання сесії Сергій Кузьменко акцентував увагу депутатів та керівників територій на важливості прийняття рішень щодо внесення змін до обласного бюджету.

– Працюючи у системі «Prozorro», маємо економію коштів у результаті проведення прозорих тендерів. Зважаючи на це, у нас є можливість змінити фінансування різних програм на суму близько 20 мільйонів гривень. Прошу вас підтримати відповідні пропозиції, – звернувся Сергій Кузьменко до депутатського корпусу.

Голова облдержадміністрації зауважив, що це стосується програм галузі охорони здоров’я, зокрема напряму профілактики ГРВІ та грипу напередодні епідсезону, а також енергоефективності, зокрема підтримки водоканалу (ОКВП «Дніпро-Кіровоград»), що дасть змогу компенсувати підприємству різницю в тарифах і фінансово підтримати.

Голова облдержадміністрації також звернув увагу на те, що необхідно фінансувати виготовлення проектно-кошторисних документів.

– Хочемо розпочати цю роботу на обласному рівні вже цього року, адже досвід показує, що документація, яку ми отримуємо перед початком реалізації тих чи інших проектів, заслуговує на критику. Зважаючи на це, ми багато часу витрачаємо на виправлення помилок замість того, щоб реалізовувати проекти, виконувати роботи, – наголосив Сергій Кузьменко.

Питання про внесення змін до обласного бюджету депутати облради підтримали.
e-max.it: your social media marketing partner