Прокуратура знайшла винних у рейдерстві в Бережинці

, Наталка Маринець

9200Прокуратура Кіровоградської області встановила особу, причетну до рейдерського захоплення ТОВ «Нива-2010», що знаходиться в Бережинці Кіровоградського району.

– Незважаючи на те, що останні встановлені власники, щодо яких наявні дані про реєстрацію корпоративних прав ТОВ «Нива 2010», набули їх на підставі декількох послідовних угод, у тому числі з використанням офшорних фірм, незаконні угоди та особу причетну до вчинення протиправних дій слідством встановлено. Підозрюваний у вчиненні рейдерського захоплення аграрного підприємства є представником фірми, на користь якої був підписаний договір дарування корпоративних прав, – каже заступник прокурора області Андрій Рудницький.


Наразі особі готується повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною1 статті 205-1 Кримінального кодексу – підроблення документів, які подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи та фізичних осіб – підприємців і частиною 3 статті 206-2 – протиправне заволодіння майном підприємства, установи, організації.

 Як писала «КП», антирейдерська комісія Міністерства юстиції України скасувала рішення реєстратора і повернула 35% підприємства «Нива-2010» фермеру з Бережинки Кіровоградського району Миколі Трибиненку, а також довела, що його незаконно виключили з переліку засновників.

Нагадаємо, 23 травня на території підприємства сталася стрілянина. Поранення отримали три особи.

Як писала «КП», 26 червня правоохоронці затримали 31 особу за спробу рейдерського захоплення сільськогосподарського підприємства.

Пізніше очільник області Сергій Кузьменко зустрівся із представниками спеціальної моніторингової місії ОБСЄ і попросив вивчати подробиці конфлікту в Бережинці.

e-max.it: your social media marketing partner