На Кіровоградщині у ВІЛ-інфікованих жінок народилося дві сотні здорових малюків

, Олена Сідорова

00931На території Кіровоградщини від ВІЛ-інфікованих жінок народилося всього більше двох сотень здорових діток, повідомляють у департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації.

За свіжими даними, в області зареєстровано 330 дітей, народжених ВІЛ-інфікованими матерями. Із них у 116 медики підтвердили ВІЛ-статус. А 214 – дітки, у яких не виявили інфекції. Торік цей показник був приблизно на такому ж рівні.

Всі діти, народжені інфікованими матерями, у віці до одного року отримують препарат бактисептол для профілактики пневмоцистної пневмонії.

Водночас медики наголошують, ВІЛ-інфіковані жінки можуть народжувати здорових діток, якщо дотримуватимуться лікарських рекомендацій.

Нагадаємо, у Кіровоградській області щороку збільшується кількість ВІЛ-інфікованих. Нині на обліку перебуває близько трьох тисяч ВІЛ-інфікованих, що на три сотні більше, ніж торік.

 

Тим часом Всеукраїнська благодійна організація «Легалайф-Україна» готується взяти участь у міжнародній конференції зі СНІДу, яка відбудеться в Амстердамі (Нідерланди) в липні 2018 року.

e-max.it: your social media marketing partner