У Новомиргороді на День Незалежності презентують сучасний європейський парк

, Наталка Маринець

00069У Новомиргороді на День Незалежності презентують перші результати масштабної реконструкції міського парку та влаштують лотерею на здійснення мрії від компанії «Велта» 24 серпня.

– На День Незалежності презентуємо перші кроки реконструкції парку, яку ми проводимо спільно з компанією «Велта». Це буде лише частина. Загалом парк 5 гектарів, у цьому році ми представимо містянам півтора гектара. У парку вже зробили гарні газони, тротуарні доріжки з лавками, містечко для дітей, висадили нові дерева і кущі близько 40 видів, встановили фонтан, такого в області ще немає, – розповідає «КП» міський голова Новомиргорода Ігор Забажан і додає, що окрім розваг у парку, на містян чекає святкова програма ще на двох локаціях

.
Святкування Дня Незалежності стартує на центральній площі міста. З 11:00 до 16:00 для містян проводитимуть кросфіт-ігри для хлопців і дівчат, змагання з футболу та забіг у вишиванках. А з 16:00 до 17:00 на площі виступатиме рок-гурт «Ефект Метелика».


В оновленому парку святкова програма розпочнеться з 14:00 години фестивалем «Місто – це родина. Країна – це родина». Також виступатимуть міми та живі статуї, презентують фотозони і проведуть конкурс на краще селфі. Потім відбудеться показовий виступ Української Федерації хортингу.

 

Після цього, о 18:30 урочисто запустять фонтан.


У вечірній час святкування продовжиться на стадіоні.


З 19:00 до 20:15 – батл хорів і виступ дитячого хореографічного колективу «Міраж».


З 20:15 до 20:45 проведуть конкурс на кращий український образ.


Після цього, протягом години, до 21:45 відбудеться лотерея-розіграш від компанії «Велта» на здійснення мрії та підведення підсумків фестивалю «Місто – це родина. Країна – це родина».


З 21:45 до 22:45 виступатимуть рок-музикант Микита Рубченко та український етно-симфонічний оркестр. Після цього у небо запустять кульки.


А з 22:45 для містян виступатиме DJ Majestic.

e-max.it: your social media marketing partner