Кіровоградці люблять гривню і колекційні монети

, Тетяна ЛЕВІНСЬКА, «КП»

207Жителі області почали більше довіряти гривні – свідчать дані моніторингу фінустанов регіону Національним банком України. Там кажуть, це стосується як депозитів, так і зменшення обсягів купівлі іноземної валюти.


Начальник управління Національного банку України в Кіровоградській області Віктор Томашин розповів, що нині найкраще вкладати гроші у національній валюті. Говорить, гривня вже протягом тривалого часу демонструє стабільність. Це підтверджується і статистика. Зокрема, за перше півріччя кількість депозитів у національній валюті в області збільшилася на шість відсотків.


Також жителі області стали менше купувати іноземної валюти і брати кредити у доларах.
– Це, як показує практика, ризиковано, адже курс валют весь час зазнає змін. Аналогічна ситуація і з золотом. Якщо ви не професійний брокер, то вгадати, коли цей метал коштуватиме дешевше, а коли дорожче, теж складно, – пояснює Віктор Томашин.


За його словами, в області впродовж останніх років помітно зріс попит на колекційні монети. Нині у дні завозу, особливо монет із обмеженим тиражем, вишиковуються навіть черги. Віктор Томашин повідомив, що до святкування областю 75-річчя, планується випуск нової колекційної монети.

e-max.it: your social media marketing partner