ВЕЛИКІ ПЛАНИ: капремонти, реконструкції, реставрації…

, Ірина ІВАНОВА, «КП»

91Цьогоріч управління капітального будівництва облдерж- адміністрації з різних бюджетів отримає майже сто мільйонів гривень на ремонт півтора десятка об’єктів. Серед них – обласна лікарня, госпіталь для ветеранів та інші. Керівник управління Олександр Мільто пояснює: названа сума – це лише частина грошей. Окремі суми надійдуть по лінії інших відомств.

 

Кіровоградський обласний краєзнавчий музей. Цей заклад після капітального ремонту обіцяють відчинити до Дня незалежності. А поки там триває завершальний етап підготовки: встановлюється виставкове обладнання, готується експозиція. Усе це обійдеться у більш ніж півтора мільйона гривень.

 

Кіровоградський медичний коледж імені Мухіна. Капітальний ремонт гуртожитку №1 коштуватиме казні 1,7 мільйона гривень.
Знам’янський професійний ліцей. Нині там проводиться реконструкція будівлі пральної під котельню. Ціна робіт – 974 тисячі.


Лікарня швидкої медичної допомоги у Кіровограді. Згідно з планами, тут планується збудувати хірургічний корпус. Поки ж триває виготовлення проектно-кошторисної документації. Вартість такої послуги – 300 тисяч гривень.


Селище Новгородка. Про проблему районного центру відомо давно. Люди неодноразово нарікали на те, що річка Кам’янка під час паводків виходить з берегів і підтоплює територію. Сьогодні роботи з розчищення та поглиблення русла водойми завершуються. На усунення проблеми спрямовано майже 1,2 мільйона гривень.


Мала Виска. Будівництво очисних споруд на території житлового селища цукрового заводу обійдуться бюджету у 786 тисяч гривень.
Село Торговиця Новоархангельського району. Там, як повідомляють посадовці, уже завершується реконструкція каналізаційних очисних споруд по вулиці Річній. Вартість робіт – 994 тисячі гривень.


Кіровоградська обласна лікарня. У планах - реконструювати кілька корпусів медзакладу – №1, №2. №5. Нині завдання вже частково виконане. Залишається друга черга робіт. Очікується, що вона завершиться ще цього року. Понад сім мільйонів гривень – сума, в яку обійдеться реконструкція.

 

Станція переливання крові у Кіровограді. Щоб відремонтувати головний корпус по вулиці Преображенській, 88, необхідно 3,5 мільйона гривень.
Світловодськ. Реконструкція хлораторних водогону «Дніпро-Кіровоград» коштуватиме майже 6,2 мільйона гривень.


Обласний цДЮТ. Обіцяна очільником області Андрієм Ніколаєнком реконструкція центру дитячо-юнацької творчості, запланована на цей рік, обійдеться у більш ніж п’ять мільйонів гривень.


Усипальниця Раєвських у селі Розумівка Олександрівського району. Реставраційно-відновлювальні роботи у Свято-Хрестовоздвиженській церкві мають завершитися цьогоріч. Вартість проекту – 4,8 мільйона гривень.


Обласний госпіталь для ветеранів. Капітальний ремонт приміщень обійдеться у 3,8 мільйона гривень.


Обласна філармонія. Там заплановано здійснити реконструкцію системи теплопостачання, вентиляції, кондиціювання повітря та зовнішнього електропостачання. На ці цілі з бюджету надійде понад три мільйони гривень.


Театральна площа у Кіровограді. Ще під час реконструкції театру планувалося, що на площі перед театром з’явиться фонтан і пам’ятник Наталці Полтавці. Але через проблеми із земельною ділянкою, яка знаходиться у приватній власності, швидко реалізувати задум не вдалося. Нині з цього питання тривають переговори. Є надія, що вони завершаться успішно. А поки на другу чергу реконструкції площі із бюджету виділять більше п’яти мільйонів гривень.

e-max.it: your social media marketing partner