В області невідомі знущаються над дорожніми знаками

, Олена НЕСЕН, «КП»

119Остання рейдова перевірка стану дорожніх знаків працівників обласної служби автомобільних доріг не потішила. На трасі Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка хтось зіпсував вказівників руху майже на десять тисяч гривень. Нині вартість одного коливається від 250 до 25-30 тисяч!

 

У відомстві дивуються – кому і навіщо знадобилося так знущатися над знаками і тут же зауважують, що від їхньої цілісності залежить безпека учасників дорожнього руху, а нерідко – й життя.


Хуліганів наразі не знайшли. Зрештою, у службі автодоріг особливих надій з цього приводу не плекають і зізнаються, що таких зловмисників досі не ловили.
Між тим, стаття 139 Кодексу України про адміністративні правопорушення говорить, що пошкодження автомобільних доріг, вулиць, дорожніх споруд, залізничних переїздів і технічних засобів регулювання дорожнього руху, створення перешкод для руху та невжиття необхідних заходів щодо їх усунення, самовільне знімання, закриття чи встановлення технічних засобів регулювання дорожнього руху передбачає накладення штрафу у розмірі від 20 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або ж покарання у вигляді громадських робіт.

e-max.it: your social media marketing partner