Актуалізацією «Центрального регіону-2015» займатиметься спеціальна група

, Ірина ІВАНОВА, «КП»

135

Поки жителі області збираються з думками, які проблеми їхніх територій потрібно вирішувати в першу чергу, влада зі свого боку створює робочу групу, що детально аналізуватиме усі майбутні пропозиції. Таке завдання перед тим, як піти у відпустку, поставив своєму першому заступникові голова ОДА Андрій Ніколаєнко.

 

Отже, очолять орган перші заступники голови облдержадміністрації та облради Віктор Серпокрилов і Людмила Салоїд. Традиційно до складу групи увійдуть і керівники окремих структурних підрозділів ОДА. Відтак, кожен чиновник – член групи - відповідатиме за обгрунтування пропозицій людей відповідно до профілю.


- Програма - це не застигла догма. Це - живий організм, який повинен змінюватися відповідно до можливостей і потреб жителів кожної території. Для якісного і масштабного виконання, ми повинні систематично звіряти її на відповідність поточному моменту. Актуалізація - це давно прийнята норма, яка працює в усіх економіках світу, - пояснив Віктор Серпокрилов і додав, що за час дії «Центрального регіону-2015» прийнято ряд нових програмних документів, нормативних актів, завдання яких потрібно врахувати під час актуалізації. Зокрема, посадовець мав на увазі і соцініціативи Президента, і ряд державних програм, і стратегію економічного і соціального розвитку області до 2020 року.


Тож нині перед керівниками районів стоїть завдання детально переглянути кожен пункт програми, обговорити його актуальність із громадами, дослухатися до думок людей, а далі – вносити зміни в головний документ області. При цьому необхідно врахувати і пропозиції бізнесу. Адже за три роки одні потенційні інвестори передумали реалізовувати на території регіону свої проекти, інші ж навпаки – запропонували нові ідеї.


- Насамперед я хочу наголосити, що актуалізація – не тотальна відмова від раніше запланованого. Мова зараз іде про вдосконалення програми, - підкреслив перший заступник голови облдержадміністрації.


Водночас, зауважив він, якщо в районах бізнес і влада співпрацюють активно, то в Кіровограді ситуація далека від ідеалу. Мовляв, очільники обласного центру радше не знають, ніж знають, які нові підприємства створюються у місті і чим вони займаються.


- Ви не володієте ситуацією у місті. Замість того, щоб побачити реальну картину в «Центральному регіоні», я купив газету з оголошеннями і дізнався, що там-то виробляється те-то… а ви не в курсі! Життя іде окремо від вас, - заявив Віктор Серпокрилов, звертаючись до заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міськради Кіровограда Ігоря Василенка. До речі, останній хоч і намагався виправдатися, та його аргументи видалися посадовцям з області не надто переконливими. Тож над власним сегментом «Центрального регіону» кіровоградській владі доведеться попрацювати більш грунтовно…


Загалом же, кінцева мета, яку перед собою ставлять в облдержадміністрації – зробити усе можливе, аби у 2015 році мати максимальний результат із вирішення тих питань, що внесені людьми до головної програми регіону.

e-max.it: your social media marketing partner